KONST / Litografier / Färglitografi 17177015
nr 1717 7015
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, "Cruzada 1212", tryckt signatur, yttermått inklusive ram: 61x75 cm. Ej signerad
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
måndag 18 augusti 2025
kl 19:56:23
Guillermo Silva Santamaria
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria